Facebook во второй раз за два месяца обвинили в слежке за пользователями

Facebook вдруге за два місяці звинуватили в стеженні за користувачами

Проти компанії був поданий позов, в якому вона звинувачується в стеженні за користувачами Instagram через камери їх смартфонів.

На компанію Facebook вдруге за два місяці подали в суд за стеження за користувачами. Цього разу компанію звинуватили в незаконному підгляданні за користувачами Instagram через камери їх смартфонів.

Як повідомляє Bloomberg, мешканка Нью-Джерсі (США) Бріттані Кондіті (Brittany Conditi) подала позов до федерального суду Сан-Франциско після того, як в липні нинішнього року в ЗМІ з’явилися повідомлення про отримання додатком Instagram доступу до камер iPhone, навіть коли воно не використовується. Компанія Facebook заперечувала свою провину. За її словами, ніякого доступу до камер додаток не отримував, і в усьому винен технічний збій, через який користувачам приходили неправдиві повідомлення про доступ Instagram до камери. Як запевнили в компанії, збій був усунутий.

Проте, Кондіті впевнена, що Facebook дійсно підглядала за користувачами через камери їх смартфонів і робила це з метою отримання «більший прибуток цінних даних, до яких в іншому випадку у неї не було б доступу». Згідно позовній заяві, шляхом отримання надзвичайно особистої та інтимної інформації про користувачів в їхніх помешканнях, Facebook і Instagram можуть збирати цінні факти для дослідження ринку.

Нагадаємо, минулого місяця проти Facebook був поданий позов до суду за збір біометричних даних користувачів Instagram через інструменти для відміток на фотографіях. За словами позивачів, компанія «збирала, зберігала і отримувала вигоду» з даних понад 100 млн користувачів Instagram.

Джерело

Поділитися
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Реклама

82

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх