Китайские кибершпионы похищают данные о 5g по всему миру

Китайські кібершпигуни викрадають дані про 5G по всьому світу

Кіберзлочинці атакують телекомунікаційні компанії в Південно-Східній Азії, Європі та США, а також в Німеччині, В’єтнамі та Індії.

Китайські кіберзлочинці з минулої осені почали атакувати телекомунікаційні компанії в Азії, Європі та США з метою крадіжки інформації про 5G.

Як повідомили фахівці компанії McAfee, кібершпигуни намагаються обманом заманити співробітників телекомунікаційної компанії на шкідливий сайт, замаскований під сторінку з вакансіями в компанії Huawei. Фішингових сайтів просить користувачів встановити оновлення програмного забезпечення Flash, розміщене на шкідливому сайті. Шкідливий файл завантажує і встановлює бекдор на .NET, який буде зв’язуватися з віддаленої інфраструктурою зловмисників через маяк Cobalt Strike.

За словами експертів, за допомогою фішингових атак кібершпигуни намагаються закріпитися у внутрішніх мережах телекомунікаційних компаній. Фахівці зафіксували атаки проти телекомунікаційних компаній в Південно-Східній Азії, Європі та США, однак угруповання також проявляє «великий інтерес до телекомунікаційним компаніям в Німеччині, В’єтнамі та Індії».

Використані в даній кампанії методи, тактики і процедури фахівці пов’язали з китайськими угрупованнями Red Delta і Mustang Panda. Хоча експерти припускають, що Red Delta і Mustang Panda можуть бути одним угрупованням, в даний час у них немає додаткових свідчень.

«Ми припускаємо, що мотивація цієї конкретної кампанії пов’язана з забороною китайських технологій при глобальному розгортанні 5G», – відзначили фахівці.

Деякі країни, на які націлена група Mustang Panda, вже зробили публічні заяви про свій намір заборонити або обмежити участь Huawei в розгортанні національних мереж 5G, наприклад, США, Іспанія та Італія. Однак атаки спостерігалися і в країнах, де Huawei вже підписала аналогічні контракти.

Джерело

Поділитися
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Реклама

123

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх