МОЗ Ізраїлю випустив додаток для запобігання зараження COVID-19

Додаток попереджає, якщо користувач опинився в одному місці і в один час з хворою людиною.

Міністерство охорони здоров’я Ізраїлю випустило мобільний додаток «Щит», попереджає користувачів про те, що вони були на місцях на території Ізраїлю одночасно з пацієнтами з підтвердженою коронавирусной інфекцією.

Додаток доступно для Android- і iOS -пристроїв. Протягом дня «Щит» збирає дані GPS і SSID (Wi-Fi) з пристрою користувача і, ґрунтуючись на них, визначає, чи не знаходився користувач в один час і в одному місці з хворим. Дані зберігаються локально на вашому пристрої і не передаються ні МОЗ, ні кому-небудь ще.

При виявленні нових випадків зараження МОЗ буде опитувати пацієнтів про те, де вони були протягом дня. За згодою пацієнтів дані про відвідані ними місцях будуть вноситися в JSON-файл, що завантажується в додаток «Щит» один раз на годину. Додаток зіставляє ці відомості з даними про місцезнаходження пристрою і в разі виявлення збігів попереджає користувача. Потім додаток пропонує користувачеві повідомити про потенційної можливості зараження Міністерству охорони здоров’я. У разі відсутності збігу користувач також отримає відповідне повідомлення.

Під час зіставлення даних можливі хибнопозитивні результати. Медики, які знають, що інфікований пацієнт не був в тому чи іншому місці, можуть повідомляти МОЗ про хибнопозитивних результатів, і в JSON-файл будуть вноситися відповідні корективи.

Користувачі можуть переконатися в тому, що «Щит» зберігає дані тільки локально на вашому пристрої, ознайомившись з вихідним кодом програми на GitHub. Вихідний код опублікований під ліцензією MIT, тому їм можуть скористатися інші країни.

Джерело

Поділитися
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Реклама

51

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх