Нові ІБ-рішення тижня: 27 березня 2020 року

Короткий огляд нових пропозицій на ринку інформаційної безпеки.

Компанія Contrast Security анонсувала нову платформу для забезпечення безпеки додатків Route Intelligence . Застарілі рішення для тестування безпеки додатків просто вказують на потенційні уразливості в коді, при цьому багато хто результати є псевдопозитивними. Порівняно з традиційними підходами до захисту додатків, Route Intelligence дозволяє розробниками та безопасникам заощадити час і знизити витрати.

HYAS Insight – рішення для аналізу і визначення загроз, що забезпечує видимість і продуктивність для аналітиків та дослідників безпеки. HYAS Insight дозволяє аналітикам швидко пов’язувати конкретні атаки і кампанії з мільярдами відомих індикаторів і показників компрометації в режимі реального часу.

Компанія Security Compass розширила своє рішення для автоматизації безпечної розробки, моделювання загроз, оцінки ризиків та відповідності стандартам SD Elements . Тепер організації можуть оцінювати відповідність із законом Каліфорнії «Про захист приватності споживачів» (California Consumer Privacy Act, CCPA).

Виробник однойменного сервісу для управління хмарним контентом і обміну файлами, компанія Box, анонсував нові інтеграції з Microsoft 365, засновані на сумісності Box в середовищах Microsoft. З допомогою Box Shield системні адміністратори можуть обмежувати Box друк і завантаження файлів з web-редакторів Office 365 (Word, PowerPoint, Excel), ґрунтуючись на класифікації безпеки Box.

Компанія «Ростелеком-Солар» випустила нову версію шлюзу web-безпеки Solar webProxy 3.2. Серед ключових змін – централізоване автоматичне поширення політики фільтрації, перевірка наявності на робочій станції співробітника сертифіката для розкриття HTTPS, а також звіти про використання прикладних програм корпоративної мережі.

У користувачів Solar webProxy 3.2 з’явилася можливість придбати ліцензію на продукт разом з підпискою на поширювану політику фільтрації. При завантаженні ліцензії тепер доступна і автоматичне завантаження та застосування політики фільтрації на master-сайт з подальшим поширенням на вузли фільтрації. Перевірка оновлень політики і їх завантаження виконується в автоматичному режимі. Поширювана політика доступна тільки для перегляду. При цьому у користувача залишається можливість додавати в таку політику свої винятки і правила фільтрації.

Компанія Fortinet представила новий міжмережевий екран FortiGate 1800F Next-Generation Firewall (NGFW) на базі NP7, мережевого процесора сьомого покоління компанії, який дозволить найбільшим підприємствам досягти справжньої внутрішньої сегментації, а також безпрецедентних можливостей за масштабом, продуктивності, виявлення та примусовому виконанню.

У зв’язку з виявленням в протоколі SMBv3 уразливості CVE-2020-0796, був випущений сканер SMBGhost для виявлення потенційно уразливих систем.

Service Trigger Editor – утиліта для адміністрування, що дозволяє управляти функцією Service Triggers в Windows. Функція Service Triggers дозволяє при визначених умовах запускати або зупиняти Служби Windows, позбавляючи їх від необхідності працювати цілодобово 7 днів на тиждень.

Утиліта OverSight призначена для тих, хто хоче відслідковувати, які програми намагаються отримати доступ до web-камери чи мікрофона. OverSight дозволяє контролювати ці пристрої та повідомляє про будь-які порушення конфіденційності. Доступ до мікрофону стає більш прозорим, так само, як і у випадку з камерою, і стає легко помітити і відключити програми, що намагаються отримати доступ до пристрою.

RansomWhere – безкоштовний додаток, аналізуюче деструктивна поведінка процесів на вашому комп’ютері, як, наприклад, швидке шифрування безлічі файлів. При виявленні процесів подібного роду RansomWhere зупиняє шифрування і видає попередження, дозволяючи вам прийняти рішення, чи варто продовжувати чи ні.

Sophos XG Firewall – міжмережевий екран з використанням нової архітектури Xstream, глибокого навчання і технології запобігання вторгнення. Забезпечує захист корпоративних даних, мереж Azur і гібридних мереж, також підходить для освітніх установ.

Джерело

Поділитися
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Реклама

40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх